Ewangelia Dobroci / osobiste inspiracje wielkopostne na każdy dzień / video

W tym roku chcę Ci towarzyszyć każdego dnia w Twoich osobistych przeżyciach i refleksjach w czasie Wielkiego Postu.

EWANGELIA DOBROCI to dobro i łaska, którą przyniósł i przynosi nieustannie Jezus Chrystus. To On przeszedł tę drogę przede mną i przed Tobą, ale swoisty "ślad" jaki pozostawił w postaci przykładu, emanuje Miłością, która jest Dobra.

Ewangelia Dobroci to moje osobiste odczucia i myśli, które, mam taką nadzieję, mogą pomóc Ci w przeżywaniu Twojej własnej drogi, jaką idziesz w codzienności. Codzienności takiej jaka ona jest: zwyczajna, prosta, pełna życia tu i teraz. W tym co daje radość, choćby najmniejszą i w tym co jest trudne i wymagające.

Jedno jest pewne: Jezus przyniósł dobro. Czasami tego dobra nie umiem odczytać i zauważyć. Dlatego chcę sobie i Tobie pomóc.

Jeśli chcesz przejść tę drogę 44 dni razem ze mną, to zapraszam Cię.

brat Piotr Zajączkowski, kapucyn, doradca psychologiczny

PUNKT WYJŚCIA: codzienny fragment Ewangelii z dnia Wielkiego Postu oraz PYTANIE skierowane do Ciebie do własnej refleksji na cały dzień.

FORMA: codziennie otrzymasz ode mnie na WhatsAppa lub SMSa lub na e-maila link do kilkuminutowego, krótkiego filmiku z moimi refleksjami.

STARTUJEMY 14 lutego, w Środę Popielcową / kończymy w Wielki Czwartek 28 marca

ZAPISY: napisz smsa na mój nr tel: 504328796 lub na adres e-mail: piotr@weekendmalzenski.pl

  • poproszę o Twoje Imię,
  • nr telefonu komórkowego
  • Twój adres e-mail
  • na co chcesz otrzymywać link do filmu

KOSZT: Ofiara w postaci Jałmużny Wielkopostnej dowolnej wysokości. Dane do przelewu wyślę Ci w e-mailu lub smsem na Twój telefon.


Event Booking Form

About Post Author

kapucyn1972