Małżeństwo to pomysł Boga. Boży plan dla małżonków / Audiobook

Boża instrukcja dla Małżonków - Chcesz ją poznać? Zapraszam. dr Piotr Zajączkowski, kapucyn. Audiobook dostępny do zakupu w każdym czasie. Przeczytaj informacje pod spodem.

Bóg ma pomysł!

Pismo Święte ujawnia, że małżeństwo jest pomysłem Boga. „Potem Pan Bóg rzekł: «Nie jest dobrze, żeby mężczyzna był sam, uczynię mu zatem odpowiednią dla niego pomoc» (Rdz 2, 18). Może to kogoś szokuje i dziwi, że Bóg mógł wymyślić coś takiego, aby odpowiednią pomocą stał się drugi człowiek, właśnie małżonek. Jednak, gdy poznamy „Bożą Instrukcję dla Małżonków”, to łatwiej zrozumiemy, co Bóg miał na myśli. Pewną i nieudolną próbą ukazania tej instrukcji stanowią poniższe konferencje wygłoszone w 2015 roku w Gorzowie Wielkopolskim i Białej Podlaskiej,

Tematy konferencji:

1. Sama miłość nie wystarczy. – 29 min. 50 sek.

2. Komu pierwszą łyżkę zupy? – 33 min. 29 sek.

3. Akceptuję taką/takim jaki jest. – 37 min. 05 sek.

4. Budowanie jedności małżeńskiej. 40 min. 28 sek.

5. Rozwój miłości. 38 min. 57 sek.

6. Niedziela Świętej Rodziny. 22 min. 31 sek.

Autor: dr Piotr Zajączkowski OFMCap – Kapłan Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów, doktor teologii z zakresu duszpasterstwa rodzin, urodzony 21 maja 1972 roku w Bydgoszczy. Stopień doktora uzyskał w roku 2010 na podstawie dysertacji pod tytułem: „Postawy wobec prokreacji a więź małżeńska. Studium empiryczne z Duszpasterstwa Rodzin na podstawie badań małżonków w parafii Braci Mniejszych Kapucynów w Lublinie”. Fundator Fundacji „Kurs na Miłość” w Białej Podlaskiej. Duszpasterz zakochanych, narzeczonych, małżeństw i rodzin. Rekolekcjonista i konferencjonista głównie z zakresu małżeństwa i rodziny. Doradca psychologiczny (Counsellor w SPCH). Absolwent i asystent programu „12 Kroków dla chrześcijan. Wreszcie żyć – ku pełni życia”. Twórca ogólnopolskiej inicjatywy pod nazwą „Weekend Małżeński” – warsztatów dla par. Moderator strony www.weekendmalzenski.pl Stworzył kursy on-line na SMS / Messenger / WhatsAppa oraz „Małżeńskie Jazdy” na kanale Youtube „Weekend Małżeński”.

*             *             *

Konferencje są do nabycia jako cegiełka na utrzymanie i rozwój Centrum Duchowości „Honoratianum” w którym odbywają się Weekendy Małżeńskie, w postaci plików cyfrowych MP3, dostępnych po wpłaceniu Cegiełki, w formie linku udostępniającego pliki.

Cegiełka 40 zł WPŁAĆ OFIARĘ TUTAJ
Cegiełka 60 zł WPŁAĆ OFIARĘ TUTAJ
Cegiełka 100 zł WPŁAĆ OFIARĘ TUTAJ
Cegiełka 200 zł WPŁAĆ OFIARĘ TUTAJ
Cegiełka – inna kwota – na podane poniżej konto:
Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów Centrum Duchowości „Honoratianum” Nr 46 80110008 0030 0308 9587 0002 Bank Spółdzielczy, Nowy Dwór Mazowiecki SWIFT: SNDMPLP1

Dokonując wpłaty prosimy o informację:

imię i nazwisko oraz „Pliki MP3”

Zamówienia można składać drogą mailową na adres piotr@weekendmalzenski.pl podając informacje:

imię i nazwisko; swój adres mailowy; telefon kontaktowy

Dziękujemy!


Event Booking Form

About Post Author

kapucyn1972