Opieka do dzieci

Opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym od 3 do 6 lat. Młodsze nie mogą przyjechać chyba, że przyjedzie się z własną opiekunką. Z młodszymi dziećmi nie można przyjechać, ponieważ nie pozwolą rodzicom na udział w warsztatach, a ze wspólną opiekunką nie będą chciały zostać. Można wtedy przyjechać z własną opiekunką do swojego dziecka, ale trzeba jej opłacić pobyt w ośrodku. W przypadku starszych dzieci jest możliwa również opieka pod warunkiem, że dziecko pozostanie z opiekunką. Natomiast jeżeli dziecko starsze nie chce pozostać z opiekunkami, wtedy rodzice są proszeni, aby sami zagospodarowali czas dziecku. Mimo istniejącej opieki zachęcamy uczestników, aby postarali się pozostawić dzieci pod opieką w domu i w ten sposób zapewnili sobie komfort spokojnej pracy podczas rekolekcji. Warto bowiem najbardziej inwestować w relację ze współmałżonkiem.

„Opieka nad dziećmi”

– zapewniamy opiekę nad dziećmi w wieku od 3 do 6 lat
– młodsze dzieci nie mogą przyjechać na rekolekcje, bo nie pozwolą pracować rodzicom… jednak – patrz dalej…
– w przypadku młodszych dzieci istnieje możliwość przyjazdu z własną opiekunką do dziecka – koszt pobytu opiekunki (z wyżywieniem i noclegiem): 100 zł za dobę.
– pary oddające dzieci do opieki składają się na opiekunki (wysokość składki zależy od liczby dzieci).
– zapewniamy pomieszczenie, w którym znajduje się do dyspozycji wiele zabawek.
– starszym dzieciom, powyżej 6 lat, które nie będą chciały pozostawać z opiekunkami i bawić się w sali, Rodzice muszą zagospodarować czas we własnym zakresie.
– chcemy zauważyć, że dla zapewnienia sobie pełnego i spokojnego udziału w rekolekcjach warto pozostawić dzieci pod opieką w domu. To gwarantuje komfort pracy małżonków w formie warsztatowej.

W Zakroczymiu koło Warszawy (normalny weekend: piątek – sobota – niedziela).

– opieka do dzieci
– dla dzieci jest przygotowana osobna sala z wieloma zabawkami
– pełne wyżywienie
– noclegi w pokojach małżeńskich
– Koszt od Pary za Weekend: 500 zł / za pobyt dzieci: do 4 lat za darmo / dziecko powyżej 4 roku 100 zł / dziecko 6-10 lat 200 zł / dziecko od 11 lat i więcej 300 zł + składka na opiekunkę dzieci w wieku 3 – 6 lat (w zależności od ilości dzieci w całej grupie)

W Zakroczymiu koło Warszawy (dłuższe rekolekcje warsztatowe: 3 pełne dni plus dzień przyjazdu i odjazdu np. w długi weekend majowy)

– opieka do dzieci
– dla dzieci jest przygotowana osobna sala z wieloma zabawkami
– pełne wyżywienie
– noclegi w pokojach małżeńskich
– Koszt od Pary za Długi Weekend: 1000 zł / za pobyt dzieci: do 4 lat za darmo / dziecko powyżej 4 roku 200 zł / dziecko 6-10 lat 400 zł / dziecko od 11 lat i więcej 600 zł + składka na opiekunkę dzieci w wieku 3 – 6 lat (w zależności od ilości dzieci w całej grupie)

W innych miejscach w Polsce:

– nie ma opieki do dzieci
– bez wyżywienia (tylko napoje i słodycze plus kawa i herbata)
– bez noclegów
– koszt: 200 zł od pary

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *