WEBINARY BRATA PIOTRA

NA MESSENGER


JAK PRACOWAĆ NAD SOBĄ W ZWIĄZKU?

Zapraszam Cię na Webinar, który pozwoli Ci odpowiedzieć na kilka pytań:
Nad kim mogę pracować w związku? Na co masz realny wpływ w swoim związku? Jakie są konsekwencje mówienia partnerowi jak ma żyć? Na czym polega wolność w związku? Co zmienia prawdziwie drugą osobę? Zapraszam Cię do niego, aby zrozumieć wartość pracy nad sobą samym.


JAKI SPOSÓB NA SZCZĘŚLIWE MAŁŻEŃSTWO WYMYŚLIŁ BÓG?

Zapraszam Cię na Webinar, który pozwoli Ci odpowiedzieć na kilka pytań: Dlaczego Bóg wymyślił małżeństwo i dla jakich celów? Na czym polega instrukcja zawarta w Bożym słowie? Na czym odpowiednia hierarchia wartości w związku? Na czym polega odpowiednia hierarchia osób w związku? Na czym polega pielęgnowanie miłości małżeńskiej? Zapraszam Cię do niego, aby uczynić swój związek lepiej funkcjonującym i wygrać swoje małżeństwo!

DROGA MĘŻCZYZNY DO ODPOWIEDZIA- LNOŚCI I OJCOSTWA

Zapraszam Cię na Webinar, który pozwoli Ci odpowiedzieć na kilka pytań: Jak Bóg stwarzał Adama i kim on jest? Co jest powołaniem Adama i jakie są tego konsekwencje? Adam i relacje? Adam i Piotruś Pan? Adam jako chłopiec czy mężczyzna? Adam jako ojciec, który ojcuje? Zapraszam Cię do niego, aby zrozumieć istotę męskiej duszy i jej funkcjonowanie.

REWOLUCJA W KOCHANIU

Zapraszam Cię na Webinar, który pozwoli Ci odpowiedzieć na kilka pytań:
Jak najczęściej myślimy o miłości małżeńskiej? Skąd bierze się frustracja, którą odczuwam w moim związku? Jakie fałszywe przekonania o relacji i miłości najczęściej mną rządzą? Na czym polega i jakie konsekwencje przynosi dla związku tryb roszczeniowy? Jak przepracować w sobie tryb roszczeniowy na tryb wdzięczności? Zapraszam Cię do niego, aby zrozumieć istotę miłości i doświadczyć wolności w kochaniu.