Gdy poślubisz swoje przeciwieństwo. I co teraz? / Kurs ONLINE

Wyobraźmy sobie parę, w której jedno z partnerów lubi mówić, dzielić się uczuciami, pomysłami, jest rozmowne, drugie zaś woli milczenie, prywatność i nie ma potrzeby prowadzenia takich rozmów. Jedna osoba jest towarzyska, uwielbia wychodzić, prowadzić dom otwarty, druga jest zamknięta, mało towarzyska, nie ma potrzeby obcowania z innymi ludźmi. Rozrzutność jest cechą jednej z osób, druga woli oszczędzać. Nie ma wątpliwości, że między takimi partnerami będą powstawały konflikty w tych właśnie obszarach.

Zgodność w związku powiązana jest z harmonią oraz podobnym systemem własnych wartości. Dobre związki to takie, w których więcej jest podobieństw niż różnic. Drobne różnice mogą urozmaicać związek, ale fundamentalne go osłabiają. Z pewnością warto dobierać się tak, aby było jak najwięcej podobieństw. Mimo to, nawet jeśli twój związek postrzegasz jako jedną wielką różnicę zdań, to mam nadzieję, że po tym Kursie zdobędziesz umiejętności, które pomogą Ci odnaleźć się w tej sytuacji.

Jesteśmy totalnie różni i mam tutaj na myśli zupełne przeciwieństwa. Ja jestem w ciągłym rozwoju – praca, kursy, wyjazdy, kolejne studia, a jemu wystarczy praca od 9-17. To ja planuje wyjazdy, pakuje walizki i spisuje wszystkie zabytki, a on po prostu wsiada ze mną do samochodu lub samolotu. Ja lubię poimprezować w weekend, on pograć na konsoli. Ja marzę i wyznaczam cele, a on żyje maksymalnie 3 dni do przodu. Co ciekawe, jesteśmy małżeństwem od 10 lat. Od początku obydwoje chcieliśmy dzieci, dom, podobny stosunek do pieniędzy i oszczędzania. Da się? Oczywiście, że tak. Jednak trzeba akceptować siebie i nie pozwolić, aby te różnice dominowały w związku i powodowały frustrację lub złość. My nadal jesteśmy w stanie zainspirować się tymi różnicami i dać się nim ponieść. Może dlatego udało nam się stworzyć zgodny, szczęśliwy związek? Anna.

🔷 ZACZYNAMY 21 WRZEŚNIA 2023 (czwartek)

🔷 6 spotkań online na Skype na żywo.

🔷 Jedno spotkanie raz w tygodniu przez 1,5 godz. od 21.00 do 22.30.

🔷 Spotkanie składa się z 2 części: przedstawienie treści merytorycznej oraz czas na pytania i odpowiedzi.

🔷 Część merytoryczna jest nagrywana i dostępna do pobrania.

🔷 Możliwość wykupienia indywidualnych konsultacji online.

🔷 Możesz korzystać z Kursu tak długo jak chcesz i wielokrotnie do niego wracać.

🔷 Kurs staje się Twoją własnością.

🔷 Dostęp do materiałów bez ograniczeń czasowych.

🔷 Wszelkie prawa ZASTRZEŻONE. Proszę nie kopiować kursu i nie wysyłać innym osobom. Raczej zachęcać, aby same wzięły w nim udział.

Daty spotkań:

1 spotkanie: 21 września / 2 spotkanie: 28 września / 3 spotkanie: 5 października / 4 spotkanie: 12 października / 5 spotkanie: 19 października / 6 spotkanie: 26 października.

Kurs polega na:

Połączeniu się przez link ze Skype i uczestniczeniu na żywo w spotkaniu z prowadzącym kurs lub obejrzeniu nagranego materiału na Skype w 6 spotkaniach, gdzie jedno spotkanie jest raz na tydzień.

Drogą mailową otrzymujesz dodatkowe materiały do pracy własnej.

Kurs jest dla Każdego.

Koszt kursu to 5 wersji do wyboru:

I. Podstawowa 199 zł (bez konsultacji on-line w czasie trwania kursu)

II. Promocyjna 149 zł (tylko dla Uczestników poprzednich moich kursów online)

III. Małżeńska 300 zł a nie 398 zł (gdy Małżonkowie rozpoczynają kurs jednocześnie)

IV. Rozszerzona 299 zł (jedna konsultacja on-line z prowadzącym kurs w dowolnym momencie kursu)

V. Rozszerzona Plus 399 zł (dwie konsultacje on-line z prowadzącym kurs w dowolnym momencie kursu)

Konsultację możesz wykupić także później lub po zakończonym kursie.

Zapisy:

Wyślij SMSa na nr tel kom 504 328 796 podając swoje Imię i Nazwisko, nazwę Kursu oraz wybraną przez Ciebie, jedną z trzech, formę przysyłania do Ciebie wiadomości z Kursu oraz adres e-mail. A następnie POCZEKAJ na moją odpowiedź. W odpowiedzi podam Ci co dalej trzeba zrobić. Dziękuję :)

Kurs prowadzi br. Piotr Zajączkowski, kapucyn, dr teologii z zakresu duszpasterstwa rodzin, doradca psychologiczny i duchowy Par, organizator Weekendów Małżeńskich.

PLAN KURSU:

Spotkanie 1:  Dwie połówki czy dwa całe jabłka? Parytetowa współpraca. Łączymy się pod kątem deficytów, których nie znamy.

Spotkanie 2: Osobowość i temperament przyciągają nas do siebie, a potem irytują. Poznanie temperamentu swojego i współmałżonka. Test. Prezentacja temperamentów. Role w sztuce podczas Jasełek.

Spotkanie 3: Style przywiązania - więzi. Klucz do tajemnicy. Test. Prezentacja stylów przywiązania.

Spotkanie 4: System motywacyjny. Jak powstaje Twój styl przywiązania.

Spotkanie 5: Ona chce się rozwijać, a on uważa, że tego nie potrzebuje.

Spotkanie 6: Strategie Męża i Żony na to, co spotyka trudnego u współmałżonka.


Event Booking Form

About Post Author

kapucyn1972