Jak okazywać żonie miłość, aby czuła się kochana? Łęczna koło Lublina

Weekend Małżeński: Jak okazywać żonie miłość, aby czuła się kochana? 27 - 29 STYCZNIA 2023

Celem warsztatu jest zdobycie umiejętności w wyjściu na przeciw oczekiwaniom żony i zrozumieniu potrzeb jej kobiecego serca. Większość mężów, którzy z powodzeniem zaopatrują i chronią swoje rodziny oraz cieszą się z postawy wobec swoich żon, jest przekonana, że jako mężowie świetnie spełniają swoją rolę. Są wierni swoim żonom, wykonują to, co do nich należy. Nie mają takiej potrzeby miłości, więc dlaczego żona ma? Są z siebie dumni i zadowoleni. Nawet nie przypuszczają, że ich żony czują się rozczarowane. Poznanie specyfiki kobiecych potrzeb dotyczących zapotrzebowania na miłość będzie głównym motywem naszej pracy. Dialog w parach małżeńskich stanie się szansą na wypracowanie nowej perspektywy zaspokajania potrzeb.

Kobieta czerpie poczucie własnej wartości z tego kim jest dla męża.

Dowiemy się i nauczymy: dlaczego w czasach narzeczeństwa staraliśmy się o siebie, a teraz raczej mniej?; jakie serce Bóg stworzył w kobiecie? Na czym polega specyfika potrzeb kobiecego serca; dlaczego utrzymanie rodziny i domu przez męża nie mówi kobiecie o jego miłości do niej?; na czym polega okazywanie komuś miłości, a nie tylko informowanie o niej.

Potrzebę każdej kobiety określają pytania:

Czy jestem kochana?

Czy jestem dla kogoś najważniejsza?

Czy ktoś o mnie zabiega?

Termin: 27 - 29 STYCZNIA 2023

Miejsce: Łęczna koło Lublina. Parafia pw. św. Barbary; Al.Jana Pawła II 97

Koszt: Koszt od Pary za Weekend: 300 zł + składka na opiekunkę od Par zgłaszających sie z dziećmi / wysokość składki zależna od ilości dzieci/
Osoby, które mogą wpłacić większą sumę, zachęcamy do wyrażenia w ten sposób pomocy tym, którzy nie mogą zapłacić całej kwoty. Możesz także w ten sposób wspomagać dalszą działalność i rozwój Weekendów Małżeńskich. Dziękujemy za każdy dar serca.

W czasie Rekolekcji zapewniamy:

 • swobodę i wolność - nikogo do niczego nie zmuszamy
 • opiekę do dzieci w wieku powyżej 3 lat
 • materiały warsztatowe zebrane w oryginalnej firmowej teczce
 • atmosferę dyskrecji i intymności oraz bliskiej relacji ze współmałżonkiem
 • miłą oprawę muzyczną kojącą duszę
 • każda para otrzymuje eleganckie i wytworne miejsce do budowania relacji w postaci pięknie przygotowanego stolika z krzesłami
 • możliwość spowiedzi
 • art. spożywcze: kawa, herbata, zimne napoje, słodycze.
 • życzliwość i otwartość prowadzącego Weekend, br. Piotra Zajączkowskiego, kapucyna, terapeuty małżeńskiego i doradcy psychologicznego

"Opieka nad dziećmi":

 • zapewniamy opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat.
 • w przypadku młodszych dzieci istnieje możliwość przyjazdu z własną opiekunką do dziecka
 • starszym dzieciom, powyżej 6 lat, które nie będą chciały pozostawać z opiekunkami i bawić się w sali, Rodzice muszą zagospodarować czas we własnym zakresie.
 • pary oddające dzieci do opieki składają się na opiekunki (wysokość składki zależy od liczby wszystkich dzieci podczas rekolekcji).
 • zapewniamy pomieszczenie na czas pobytu dzieci. Prosimy o wzięcie ze sobą zabawek, które Wasze dziecko lubi.
 • chcemy zauważyć, że dla zapewnienia sobie pełnego i spokojnego udziału w rekolekcjach warto pozostawić dzieci pod opieką w domu. To gwarantuje komfort pracy małżonków w formie warsztatowej.

Ramowy program rekolekcji: (zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie)
Ponieważ wszystkie punkty programu rekolekcji stanowią jedną całość, nie jest możliwe, aby uczestniczyć tylko w jakiejś części zajęć.

Piątek:

19.00 Rozpoczęcie warsztatów
19.00 – 22.00 Zapoznanie się, przedstawienie tematu rekolekcji + Praca warsztatowa + przerwa (kawa, herbata i ciastko), na koniec krótka modlitwa.

Sobota:

9.00 Rozpoczęcie zajęć warsztatowych.
9.00 – 12.45 Praca warsztatowa + przerwa (kawa, herbata i ciastko)
13.00 Obiad we własnym zakresie / 1,5 godz. czasu na przerwę obiadową/
14.30 Praca warsztatowa + przerwa (kawa, herbata i ciastko)
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy / Możliwość spowiedzi świętej / modlitwa o uzdrowienie relacji małżeńskiej
18.30 Zakończenie zajęć i powrót do domów

Niedziela:

8.30 Wspólna Eucharystia Niedzielna w kościele parafialnym / Msza św. w intencji Małżeństw uczestniczących w rekolekcjach Weekend Małżeński
9.30 Praca warsztatowa + przerwa (kawa, herbata i ciastko)
13.00 Dzielenie się - Rundka - moje odczucia z rekolekcji (bardzo prosimy nie rezygnować z tego punktu)
14.00 Obrzęd Przebaczenia i Zerowania (tylko dla chętnych) + Obrzęd odnowienia przysięgi małżeńskiej (tylko dla chętnych)

14.30 Zakończenie Rekolekcji.


Event Booking Form

About Post Author

kapucyn1972