Warto wspierać rozwój mężczyzny. Warszawa

Weekend Małżeński: 12 - 14 maja 2017 - Warto wspierać rozwój mężczyzny.

Celem warsztatu jest uświadomienie sobie specyfiki męskiej potrzeby miłości i zdobycie umiejętności, aby  odpowiedzieć na jej potrzeby. Stawianie wymogów kochanemu i kochającemu mężczyźnie jest istotnym czynnikiem uruchamiają­cym jego potencjalne możliwości. Co więcej, brak tej stymulacji sprzyja wykluwaniu się destrukcyj­nych przejawów źle ukierunkowanej energii, która nie znajduje odpowiedniego ujścia. Jednakże nie da się pogodzić postawy wymaga­jącej od innych z postawą nie wymagającą od sie­bie. Urok kobiecy połączony z uwewnętrznioną godnością tworzą siłę zdolną wyzwolić u mężczy­zny ogromne możliwości rozwojowe. W ślad za tym pojawia się wspaniałe uczucie wdzięczności dla tej, która stawia wymagania i dla tego, który na nie odpowiada.

Dowiemy się i nauczymy: jaka żona ma największy i dobry wpływ na męża; czego pragną mężowie najbardziej od swoich żon; co nakręca i pomaga, aby mąż stawał się odpowiedzialnym i pełnym mądrości facetem; jaki jest Boży sposób przemiany męża; w jaki sposób uzyskać najwięcej punktów u swojego męża; czy to prawda, że jeżeli mężczyznę widzi się tylko takim jaki jest, takim już pozostanie, lecz jeżeli będzie się wyrażało wiarę w niego, to stanie się lepszy i wspanialszy?

Termin: 12 - 14 maja 2017

Miejsce: Warszawa; ul. Czerniakowska 137; Siostry Nazaretanki

Koszt: 200 zł od pary
Osoby, które mogą wpłacić większą sumę, zachęcamy do wyrażenia w ten sposób pomocy tym, którzy nie mogą zapłacić całej kwoty. Możesz także w ten sposób wspomagać dalszą działalność i rozwój Weekendów Małżeńskich. Dziękujemy za każdy dar serca.

W czasie Rekolekcji:

  • Nie zapewniamy noclegów ani posiłków oprócz obiadu wspólnego w sobotę
  • Nie zapewniamy opieki do dzieci
  • Zapewniamy napoje i słodycze

Ramowy program rekolekcji:
Ponieważ wszystkie punkty programu rekolekcji stanowią jedną całość, nie jest możliwe, aby uczestniczyć tylko w jakiejś części zajęć.

Piątek:

19.00 Rozpoczęcie rekolekcji, kilka słów o sobie, wprowadzenie w tematykę weekendu
do około – 22.00 Praca warsztatowa + przerwa (kawa, herbata i ciastko), na koniec krótka modlitwa i powrót do domu.

Sobota:

9.00 Modlitwa poranna
9.15 Praca warsztatowa + przerwa (kawa, herbata i ciastko)
13.00 Obiad (możliwy w ramach cateringu)
14.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu - Modlitwa o uzdrowienie relacji małżeńskich / możliwość spowiedzi w konfesjonale (kościół)
15.00 Praca warsztatowa + przerwa (kawa, herbata i ciastko)
18.30 Modlitwa i powrót do domu.

Niedziela:

8.30 Wspólna Eucharystia
10.00 Praca warsztatowa + przerwa
12.30 Podsumowanie rekolekcji - Obrzęd Przebaczenia i Zerowania.
13.00 Zakończenie rekolekcji i powrót do domu.

[button icon="fa-suitcase" size="large" backgroundcolor="#dd3333" color="#ffffff" target="_blank" link="https://weekendmalzenski.pl/online-booking-form/"]Zapisz się już teraz![/button]


Event Booking Form

About Post Author

kapucyn1972

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *