Zapraszam Was lub Ciebie

Istnieje możliwość skorzystania z rozmowy o charakterze konsultacji. Rozmowa może dotyczyć wszystkiego co obejmuje temat małżeńskiej relacji: trudności w każdej sferze Waszego wspólnego życia. W rozmowie i konsultacjach uwzględniam i szanuję wartości chrześcijańskie.

Czasami potrzebujesz, aby na to co czujesz i przeżywasz, spojrzał ktoś z boku, niezaangażowany wprost w Waszą relację, i pomógł to ogarnąć, rozpoznać lub ponazywać.

Zapewniam Cię, że tutaj nie spotkasz się z oceną Ciebie, ani wymądrzaniem się jak powinieneś żyć. Jestem tu po to, aby Cię wysłuchać i towarzyszyć w tym co przeżywasz. Jeśli będziesz chciała / chciał, to mogę pomóc Ci znaleźć rozwiązanie.

dr Piotr Zajączkowski

Doktor nauk o rodzinie, urodzony 21 maja 1972 roku w Bydgoszczy. Stopień doktora na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim uzyskał w roku 2010 na podstawie dysertacji pod tytułem: „Postawy wobec prokreacji a więź małżeńska. Studium empiryczne na podstawie badań małżonków.” Fundator Fundacji „Kurs na Miłość” w Białej Podlaskiej. Doradca psychologiczny (Counsellor). W ramach przygotowania przeszedł swoją dwuletnią psychoterapię. Absolwent programu „12 Kroków dla chrześcijan. Wreszcie żyć – ku pełni życia”. Twórca ogólnopolskiej inicjatywy pod nazwą „Weekend Małżeński” – warsztatów dla par, które organizuje i prowadzi od 2010 roku w Polsce i za granicą (Ukraina, Belgia, Szwecja). Moderator strony www.weekendmalzenski.pl Stworzył kursy on-line, prowadził program cotygodniowych spotkań na żywo na Facebooku pod nazwą: „Małżeńskie Jazdy”.

Konsultacje małżeńskie/dla Pary, mogą dotyczyć każdej pary.

Jeśli żyjecie w związku sakramentalnym lub niesakramentalnym, albo przygotowujecie się do podjęcia decyzji o wspólnym życiu w związku, także nieformalnym, a przeżywacie lub przeżywasz różnego rodzaju problemy w tej relacji, to zapraszam do kontaktu ze mną. Chcę Wam i Tobie pomóc.

Rozmowa może odbywać się w trójkę: Ty, Twój Partner/Mąż/Żona i ja. Jeśli Twój Partner nie zgadza się na takie spotkanie, możesz skorzystać z konsultacji indywidualnej.

W przypadku Konsultacji dla Pary, sesja trwa do 1,5 godziny. Konsultacja może polegać na jednym spotkaniu lub na kilku w zależności od Waszej potrzeby.

Konsultacje indywidualne

Mogą dotyczyć każdej osoby, która żyje w związku, przygotowuje się do niego lub z pewnych powodów nie może aktualnie związku realizować. Jeśli żyjesz w związku sakramentalnym lub niesakramentalnym, albo przygotowujesz się do podjęcia decyzji o wspólnym życiu w związku, także nieformalnym, a przeżywasz różnego rodzaju problemy w tej relacji, to zapraszam do kontaktu ze mną. Chcę Tobie pomóc.

W przypadku konsultacji indywidualnej, sesja trwa ok 1 godziny lub dłużej, w zależności od potrzeby. Konsultacja może polegać na jednym spotkaniu lub na kilku w zależności od Twojej potrzeby.

Konsultacje są płatne jako darowizna, ale wysokość darowizny jest dowolna, w zależności od Waszych / Twoich możliwości i chęci. Złożenie darowizny następuje po odbytej konsultacji.

Konsultacje odbywają się drogą internetową czyli on-line przez dowolnie wybrany komunikator. Wystarczy dostęp do Internetu, telefon z wbudowaną kamerką lub komputer z kamerką internetową.

Zapisy na konsultację

Jeśli chcecie umówić się na konsultacje, to napisz do mnie sms-a na nr +48 504 328 796, albo wyślij wiadomość e-mail na adres: piotr@weekendmalzenski.pl

W krótkim czasie odpiszę i umówimy się na spotkanie.

dr Piotr Zajączkowski