UWAGA! Zgłoszenie zostanie przyjęte tylko z jednoczesnym wpłaceniem zaliczki lub całej kwoty (także w przypadku listy rezerwowej).

Wysłanie samego zgłoszenia (także w przypadku listy rezerwowej) bez wpłaconej zaliczki nie będzie przyjęte. Po wysłaniu zgłoszenia prosimy od razu dokonać płatności. W przypadku listy rezerwowej, jeśli nie uda się Wam dostać na rekolekcje, to zwracamy zaliczkę na konto. Linki do przelewów podane są pod formularzami zgłoszeniowymi. Wpłacona zaliczka od 2 tygodni przed rekolekcjami jest bezzwrotna (z wyjątkiem listy rezerwowej).

W wyborze danych rekolekcji zachęcamy do kierowania się głównie TEMATEM, a nie tylko terminem.

OTO LISTA AKTUALNYCH TEMATÓW I TERMINÓW WEEKENDÓW MAŁŻEŃSKICH

Pozwala to przeżyć rekolekcje w zgodzie z tematem, który Was interesuje. Dlatego warto wczytać się w opis danego tematu, aby uświadomić sobie o czym będą dane rekolekcje.

Informujemy, że nie zgadzamy się na praktykę robienia Komuś lub Parze prezentu czy vouchera. Zależy nam, aby uczestnicy rekolekcji sami chcieli z nich skorzystać i sami się na nie zapisali oraz sami je opłacili. To gwarantuje im chęć do pracy nad sobą. Dziękujemy za zrozumienie.

Przy zapisach małżeńskich wpisujemy tylko jeden adres mailowy. Inaczej formularz nie zostanie wysłany. Gdy wyślecie Państwo formularz i wpłacicie zaliczkę lub całą kwotę, to prosimy o wysłanie SMS-a na nr 504 328 796, a na Wasz adres mailowy w ciągu kilku dni przyjdzie wiadomość, że zgłoszenie zostało przyjęte.

W razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiemy na nie drogą mailową lub telefoniczną: tel. 504 328 796   piotr@weekendmalzenski.pl

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Formularz dla pary małżeńskiej

* Wymagane pola

Jeśli na adres mailowy wpisany w formularzu nie przyszła krótka wiadomość, to oznacza, że najprawdopodobniej KOD w formularzu został nieprawidłowo wpisany lub któreś z wymaganych pól zostało pominięte. W takim przypadku trzeba zgłoszenie wysłać ponownie.

Formularz dla pojedynczego uczestnika. oraz Zapisy na Kurs on-line w wersji na maila oraz Zamawianie Webinarów na e-maila

* Wymagane pola

Jeśli na adres mailowy wpisany w formularzu nie przyszła krótka wiadomość, to oznacza, że najprawdopodobniej KOD w formularzu został nieprawidłowo wpisany lub któreś z wymaganych pól zostało pominięte. W takim przypadku trzeba zgłoszenie wysłać ponownie.

KAŻDY PRZELEW

TRADYCYJNY PRZELEW BANKOWY

Konto Bankowe

Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów
Centrum Duchowości „Honoratianum”
Nr 46 80110008 0030 0308 9587 0002
Bank Spółdzielczy, Nowy Dwór Mazowiecki

Gdy już dokonasz wpłaty, to prosimy o wysłanie od razu SMS na 504 328 796 z info: Imię i nazwisko; termin weekendu lub rekolekcji; czego dotyczy opłata. Otrzymasz potwierdzenie. Dziękujemy.

PRZELEWY

ZA WEEKEND MAŁŻEŃSKI

PRZELEJ 100 zł  PRZELEJ 200 zł  PRZELEJ 400 zł  PRZELEJ 500 zł

Gdy już dokonasz wpłaty, to prosimy o wysłanie od razu SMS na 504 328 796 z info: Imię i nazwisko; termin weekendu lub rekolekcji; czego dotyczy opłata. Otrzymasz potwierdzenie. Dziękujemy.

Ten sposób opłaty pozwala na szybkie dokonanie płatności za Weekend Małżeński i inne Rekolekcje lub Warsztaty organizowane przez Weekendy Małżeńskie – Centrum Duchowości Honoratianum w Zakroczymiu.

PRZELEWY

ZA INNE REKOLEKCJE

PRZELEJ 100 zł  PRZELEJ 250 zł  PRZELEJ 400 zł  PRZELEJ 500 zł

Gdy już dokonasz wpłaty, to prosimy o wysłanie od razu SMS na 504 328 796 z info:  Imię i nazwisko; termin weekendu lub rekolekcji; czego dotyczy opłata. Otrzymasz potwierdzenie. Dziękujemy.

Ten sposób opłaty pozwala na szybkie dokonanie płatności za Rekolekcje indywidualne lub Warsztaty organizowane przez Weekendy Małżeńskie – Centrum Duchowości Honoratianum w Zakroczymiu.