Przed zapisaniem się przeczytaj proszę te kilka ważnych dla nas zdań:

 • Weekend Małżeński nie jest TERAPIĄ MAŁŻEŃSKĄ, ani indywidualną, ani grupową.
 • Weekend Małżeński NIE ROZWIĄŻE Waszego problemu lub kryzysu, bo są to tylko dwie doby. W przypadku głębokiego i długo trwającego kryzysu należy skorzystać z terapii małżeńskiej w swojej okolicy lub online.
 • Weekend Małżeński to rekolekcje o charakterze WARSZTATOWYM pomagający dowiedzieć się i nauczyć się niektórych ważnych spraw w zależności od tematu Weekendu.
 • Warsztaty polegają na: będąc na wspólnej sali, ale przy swoim stoliku, para małżeńska pracuje sama ze sobą lub osobno mąż i osobno żona, a następnie razem, przy towarzyszeniu prowadzącego rekolekcje, który wprowadza w ćwiczenia, wyjaśnia na czym polegają oraz je podsumowuje. Czyli para małżeńska wykonuje tu główną część swojej pracy, bazując na własnym doświadczeniu i odnosząc się w ćwiczeniach do własnej sytuacji przez konfrontację.
 • Weekend Małżeński jest głównie nastawiony na rozwój relacji małżeńskiej, a nie na duchowość i pogłębianie relacji z Bogiem. Od strony duchowej proponujemy: Mszę św., Adorację Najświętszego Sakramentu, możliwość Spowiedzi Świętej oraz, tylko dla chętnych, obrzęd przebaczenia i zerowania i obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.
 • Zapisanie się na Weekend Małżeński jest możliwe jedynie ZA ZGODĄ ŻONY I MĘŻA.

3 konieczne kroki do zapisania się na Weekend Małżeński:

KROK I:

 • Gdy Współmałżonek wyraża zgodę na udział w Weekendzie Małżeńskim, wtedy możesz wypełnić i wysłać FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY podany poniżej.
 • Na Wasze adresy @ zostanie wysłana wiadomość ze szczegółami rekolekcji i zasadami uczestniczenia w warsztatach małżeńskich.
 • Na podane numery telefonów otrzymacie wiadomość SMS z informacją o wysłanej wiadomości e-mail i z PROŚBĄ o potwierdzenie, że zapoznałem się z zasadami rekolekcji i wyrażam na nie swoją ZGODĘ.

KROK II:

 • Twoje potwierdzenie zapoznania się z zasadami rekolekcji i wyrażenie na nie ZGODY wysyłasz SMSem na numer tel: 504 328 796.
 • Tak samo identycznie robi Twój Współmałżonek jeśli się zgadza na udział i przestrzeganie zasad.

KROK III:

 • Gdy otrzymam od Was osobne potwierdzenia, będę mógł wysłać namiary na wpłacenie zaliczki minimum 100 zł lub całej kwoty za udział w Weekendzie Małżeńskim.
 • Po wykonaniu przelewu proszę o wysłanie SMS-a na nr 504 328 796 z informacją o wysokości wpłaty, na który termin Weekendu oraz Nazwisko osoby wpłacającej.
 • Linki do płatności elektronicznej lub numer rachunku tradycyjnego znajduje się pod formularzem.
 • Wysłanie samego zgłoszenia (także w przypadku listy rezerwowej) bez wpłaconej zaliczki nie będzie przyjęte. W przypadku listy rezerwowej, jeśli nie uda się Wam dostać na rekolekcje, to zwracamy zaliczkę na konto. Wpłacona zaliczka od 2 tygodni przed rekolekcjami jest bezzwrotna (z wyjątkiem listy rezerwowej).

 

W wyborze danych rekolekcji zachęcamy do kierowania się głównie TEMATEM, a nie tylko terminem.

OTO LISTA AKTUALNYCH TEMATÓW I TERMINÓW WEEKENDÓW MAŁŻEŃSKICH

Pozwala to przeżyć rekolekcje w zgodzie z tematem, który Was interesuje. Dlatego warto wczytać się w opis danego tematu, aby uświadomić sobie o czym będą dane rekolekcje.

Informujemy, że nie zgadzamy się na praktykę robienia Komuś lub Parze prezentu czy vouchera. Zależy nam, aby uczestnicy rekolekcji sami chcieli z nich skorzystać i sami się na nie zapisali oraz sami je opłacili. To gwarantuje im chęć do pracy nad sobą. Dziękujemy za zrozumienie.

W razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiemy na nie drogą mailową lub telefoniczną: tel. 504 328 796   piotr@weekendmalzenski.pl

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Formularz dla pary małżeńskiej

* Wymagane pola

Jeśli na adres mailowy wpisany w formularzu nie przyszła krótka wiadomość, to oznacza, że najprawdopodobniej KOD w formularzu został nieprawidłowo wpisany lub któreś z wymaganych pól zostało pominięte. W takim przypadku trzeba zgłoszenie wysłać ponownie.

Formularz dla pojedynczego uczestnika. oraz Zapisy na Kurs on-line w wersji na maila oraz Zamawianie Webinarów na e-maila

* Wymagane pola

Jeśli na adres mailowy wpisany w formularzu nie przyszła krótka wiadomość, to oznacza, że najprawdopodobniej KOD w formularzu został nieprawidłowo wpisany lub któreś z wymaganych pól zostało pominięte. W takim przypadku trzeba zgłoszenie wysłać ponownie.