WEBINARY BRATA PIOTRA

NA MESSENGER LUB E-MAILA


JAK PRACOWAĆ NAD SOBĄ W ZWIĄZKU?

Zapraszam Cię na Webinar, który pozwoli Ci odpowiedzieć na kilka pytań:
Nad kim mogę pracować w związku? Na co masz realny wpływ w swoim związku? Jakie są konsekwencje mówienia partnerowi jak ma żyć? Na czym polega wolność w związku? Co zmienia prawdziwie drugą osobę? Zapraszam Cię do niego, aby zrozumieć wartość pracy nad sobą samym.


JAKI SPOSÓB NA SZCZĘŚLIWE MAŁŻEŃSTWO WYMYŚLIŁ BÓG?

Zapraszam Cię na Webinar, który pozwoli Ci odpowiedzieć na kilka pytań: Dlaczego Bóg wymyślił małżeństwo i dla jakich celów? Na czym polega instrukcja zawarta w Bożym słowie? Na czym odpowiednia hierarchia wartości w związku? Na czym polega odpowiednia hierarchia osób w związku? Na czym polega pielęgnowanie miłości małżeńskiej? Zapraszam Cię do niego, aby uczynić swój związek lepiej funkcjonującym i wygrać swoje małżeństwo!

DROGA MĘŻCZYZNY DO ODPOWIEDZIA- LNOŚCI I OJCOSTWA

Zapraszam Cię na Webinar, który pozwoli Ci odpowiedzieć na kilka pytań: Jak Bóg stwarzał Adama i kim on jest? Co jest powołaniem Adama i jakie są tego konsekwencje? Adam i relacje? Adam i Piotruś Pan? Adam jako chłopiec czy mężczyzna? Adam jako ojciec, który ojcuje? Zapraszam Cię do niego, aby zrozumieć istotę męskiej duszy i jej funkcjonowanie.

KOCHAĆ PRAWDZIWIE

Zapraszam Cię na Webinar, który pozwoli Ci odpowiedzieć na kilka pytań:
Jak najczęściej myślimy o miłości małżeńskiej? Skąd bierze się frustracja, którą odczuwam w moim związku? Jakie fałszywe przekonania o relacji i miłości najczęściej mną rządzą? Na czym polega i jakie konsekwencje przynosi dla związku tryb roszczeniowy? Jak przepracować w sobie tryb roszczeniowy na tryb wdzięczności? Zapraszam Cię do niego, aby zrozumieć istotę miłości i doświadczyć wolności w kochaniu.

ZDRADA

Zapraszam Cię na Webinar, który pozwoli Ci odpowiedzieć na kilka pytań:
Jeśli doszło do zdrady, to co ona może oznaczać dla Ciebie i Waszego związku?
Co fakt zdrady mówi o moim związku?
Co dalej, gdy zdrada się pojawiła?
Jak postępować w przypadku, gdy zostałem zdradzony?
Zapraszam Cię do niego, aby otrzymać wsparcie i głębsze zrozumienie tego co się stało.

GRANICE W MAŁŻEŃSTWIE

Zapraszam Cię na Webinar, który pozwoli Ci odpowiedzieć na kilka pytań: opowiem o tym, że dobrze jest, gdy nie zawsze wiesz co zrobić w danej sytuacji; na czym budować własne granice? jak wyrażać postawione granice? co zrobić, gdy inni i tak nie szanują moich granic? zaproponuję też ćwiczenie, aby poczuć własne granice i to co one mi pokazują; będziesz tez mógł wziąć udział w ćwiczeniu, które pozwoli Ci poczuć w sobie swoją uległość, asertywność lub dominację.

MIŁOŚĆ POTRZEBUJE STANOWCZOŚCI

Zapraszam Cię na Webinar, który pozwoli Ci odpowiedzieć na kilka pytań:
czy w miłości jest miejsce na stanowczość? na czym polega koncepcja miłości stanowczej? czego doświadcza osoba, którą pragnący odejścia współmałżonek odtrąca? jakie działania jeszcze bardziej pogarszają sytuację i zachęcają do odejścia partnera? dlaczego warto otworzyć drzwi klatki współmałżonkowi? i mały sprawdzian na koniec.